It's My Love 19 - PROMO
2:52
It's My Love 18 - PROMO
2:23
It's My Love 17 - PROMO
2:34
Komentarjev
getoar ramadani
getoar ramadani Pred 7 leti
A ka munsi me postu vide te komentatorti Kemajl Qarkaxhiut me shum ???
Berisha1997
Berisha1997 Pred 7 leti
Pse u fshi intervista GOLLD AGES???
gona hysenaj
gona hysenaj Pred 7 leti
dafina zeqiri kur vjen ´
AzemGalica
AzemGalica Pred 7 leti
GOJËS KAPAK SHPINES RAHAT....
AzemGalica
AzemGalica Pred 7 leti
MOS U PERZIJ TJERA HERE, RRI PARA KIJEVE SE 13.000 NANA TE QKERDHEHEN! A U KUPTUM O BIRI I SHKINES!
AzemGalica
AzemGalica Pred 7 leti
Valon, a e qel kapakun me bith o bothqir! PEDER I GJAKOVES MOS FOL PER DRENICE SE TE SOSI PENDREK HUNVE O I SHKRETE QE AS GRUJA YTE NUK TE NJEH, ASI FRAJERI YTE DESHTA ME THENE, KI KUJDES, SE HAN GRUSHTA E SHKELMA HUNVE PA PRTI PA KUJTU TAP RRAPP...LEJ NJEREZIT E DRENICES RAHAT, UNE VETE NUK JAM I DRENICES, PO JOM QAI BIRNONE QE TE QEPOJ HUNVE KU TE SHOH.
KEL SH.A.
KEL SH.A. Pred 7 leti
suksese
pepi hack
pepi hack Pred 8 leti
a munesh me qit prrallen me tupan qe jan kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha
pepi hack
pepi hack Pred 8 leti
tung valon a ka mundesi me qit ne youtube prrallen me tupan qe u kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha
Arlind Krasniqi
Arlind Krasniqi Pred 8 leti
tung valon a ka nundesi epizodat e qumil aga show me i postu valon mbas epizosed 16 e tutje..flm
Eris Nivokazi
Eris Nivokazi Pred 8 leti
Tungjatjeta Valon nuk po muj me ra ne 1st channel ne france a mos oshte vetem tokesor a ka far frekfence tjeter kalo mire e ne lumturi
artan ahmeti
artan ahmeti Pred 8 leti
Ju Lutem Te Xhitha intervistat e sinan Hoxhes shtini ne youtube qe kan qe ma heret ne prrall me tupan
Fisnik Loshaj
Fisnik Loshaj Pred 8 leti
adelina berisha
daja zenel
daja zenel Pred 8 leti
valamala tv
king albania
king albania Pred 8 leti
meda
king albania
king albania Pred 8 leti
meda prral me tupan
demir sherifi
demir sherifi Pred 8 leti
Postone videon kur a kon Geti per spari her ne Prrall me tupan bashk me Elvanen.. oke Plsssss