Anton Kadishani - Mashup
2:25
EZO - Tkom Dasht
2:23
Pred 3 meseci
ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
3:05
Ard Gashi ( Mashup n'Diez )
2:22
Komentarjev
dijan ajsa
dijan ajsa Pred 5 urami
cou enver nga varri 😂😂😂😂ik o melisa bjeri klarinetes hahah
Rishav kumar
Rishav kumar Pred 5 urami
I love thia girl😍😍😘😘 Love from india 🇮🇳
saniboy rushiti
saniboy rushiti Pred 6 urami
views Buy Yess cool
Lopa Hollandeze
Lopa Hollandeze Pred 6 urami
Per ju q skeni motiv per jeten shifeni Melisen dhe mund t frymzoheni, mjeksi, kercim, kendim mbase dhe pak aktrim :p
ronald kurti
ronald kurti Pred 7 urami
Shitjet ne market te Linesit mbas degjimit te ksaj kenge 📈📈📈📈📈
ilir qosja
ilir qosja Pred 7 urami
me mire se mevlani je
Kaz Fon
Kaz Fon Pred 7 urami
Ti melisa per fatjonin e ben
Xhevi Lumaj
Xhevi Lumaj Pred 7 urami
👌💥
ermela shllaku
ermela shllaku Pred 8 urami
Ti je 1 budallaqe me brire
TERRORI
TERRORI Pred 8 urami
Bravo me e mira je (per gojore)
Der Beka
Der Beka Pred 8 urami
FSK 18
Finem K.P.T
Finem K.P.T Pred 9 urami
Shi si je vesh o k........
Anita
Anita Pred 9 urami
Skandal
Ajrulla Ajrulla
Ajrulla Ajrulla Pred 9 urami
0rwjyey w oyx0ddeftoyp fnu2.rtv09rctr 0wvgs sm
Fatlum Preldakaj
Fatlum Preldakaj Pred 9 urami
👎👎👎👎
Elton Bogdani
Elton Bogdani Pred 9 urami
E ka bo per fationin kte kongen
Dafina Zefi
Dafina Zefi Pred 9 urami
Tur te vije a e sheh veten si ke dal e bukur je po jo me dal ashtu asht turp melis
Gresa Delijaj
Gresa Delijaj Pred 9 urami
shum e mir muzika ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
sandri bilbili
sandri bilbili Pred 9 urami
Po karin e ha ti o melisa
gig star
gig star Pred 9 urami
Faleminderit Melisa fal tej sot per here te pare pas 10 vitesh u çua gjyshi nga paraliza dhe e ndali muziken
stresi bad boy
stresi bad boy Pred 9 urami
rpt me than drejten vc 2 fjal jan njikyt mzk ma mzk kot me 2.5m se kpt si jan ba
Edmir Sula
Edmir Sula Pred 9 urami
fishu mir se ikem nga mendja
Agim Zogu
Agim Zogu Pred 9 urami
Bravo Melisa po ta kishe lënë më parë përputhen se ti qenke e lindur për muzikë.
Izzy Izzy
Izzy Izzy Pred 10 urami
Lidhja e Melisës me doktoraturën si Tea me Andin😂
Kesiana Ymeraj
Kesiana Ymeraj Pred 10 urami
Si si vjen turp me ate veshjen dhe gjoja e mbronte ejepmma
ismimi napcan
ismimi napcan Pred 10 urami
Melisa is turkish name😊
Freedom Searcher
Freedom Searcher Pred 10 urami
Kur u bë dhe kjo të bëjë këngë😝🥴
ALMIR EMINI
ALMIR EMINI Pred 10 urami
Subcribe kanalin tim ka video tmiraa
Provid Tube
Provid Tube Pred 10 urami
Du me i gjet kta 60k njerez qe i kan dhen like dhe me i pa se ca mostrash mund te jen qe i pelqen kjo muzik dhe rsp per ata 20k qe i kan dhen disslike se nuk meriton te vazhdoj me muziken ska talent mos e sforconi kot kur sje per nje gje sje sado like ti jepni ju ajo sbehet kengetare se te ngrin tensionin kur e degjon kengen ka ze shum acarus
Bert Shahini
Bert Shahini Pred 10 urami
Melisa super jam gresa jam 10 vjec dhe te du shum te kam si moter 💋💋💋❤❤❤👰👰💋💋💋
Belisa Hilaj
Belisa Hilaj Pred 10 urami
Love you he Melisa me e Mira he bot
Oltjon Isa
Oltjon Isa Pred 10 urami
Po e provon dhe ti si bora po sja kaloni dot linda morines jooo 😂🤣😂🤣
Nesilda Damzi
Nesilda Damzi Pred 10 urami
Suksese🥰
Altin Kalemi
Altin Kalemi Pred 10 urami
TE LUMTE MELISA
Selvije Salla
Selvije Salla Pred 10 urami
kenga duhet ta kishte titullin du me ndru venin jo ukry sepse ti nuk e ke permendur fare fjalën ukry
Mario Nuriu
Mario Nuriu Pred 10 urami
Venin venin, senin senin, sa keq per ty sa keq per ty ,
Tedi Albanian
Tedi Albanian Pred 10 urami
Melissa my queen 👑👑👑👑👑👑👑
Bts Army
Bts Army Pred 11 urami
Shum kot badijava qe ben kendon 🤢🤮💩💩💩💩
Lodi Ago
Lodi Ago Pred 11 urami
🥰🥰🥰
3 69
3 69 Pred 11 urami
Ket majtas e paska myt gripi rrika tu terheq hunt hahahahaha
3 69
3 69 Pred 11 urami
E ka marr shum seriozisht kurvllikun kjo
SHQIPETgaming
SHQIPETgaming Pred 11 urami
Qr smund te shemtohet me shume nje femer
S M
S M Pred 11 urami
Kjo i ben me zemer pleqt,ta dime te pakten qe nk po vdesin nga korona po vdesin nga ty
Dion Drilon
Dion Drilon Pred 11 urami
Sa mir
ff. kancerozet
ff. kancerozet Pred 11 urami
Ndrro getat jo venin
ÅBCD-ÊXØ Bŷüñ Føødïë
ÅBCD-ÊXØ Bŷüñ Føødïë Pred 11 urami
O krejt mir be krejt mire Veq te ish vesh ma shum
Xai Al
Xai Al Pred 11 urami
ee ta qivsha muziken e karit jo kur u bere ti kengetare ti je nje gatalke bitich pliss fshie ket muzik se na mbarove shqiperin oj plire
Lijana Iseni
Lijana Iseni Pred 12 urami
Brravo melisaaa
Alvina Queen
Alvina Queen Pred 12 urami
i like this ❤️❤️
Diana Beqiri
Diana Beqiri Pred 12 urami
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥️
Diana Beqiri
Diana Beqiri Pred 12 urami
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Diana Beqiri
Diana Beqiri Pred 12 urami
😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Diana Beqiri
Diana Beqiri Pred 12 urami
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
memii Botushaa
memii Botushaa Pred 12 urami
melisa😍😍
Delfina Bogdanova
Delfina Bogdanova Pred 12 urami
Opjkrhfxhqwfcvb wh poncggnef. Dcmfmfmckdmcnxndmcnmddmnzdmcndmncndncjxmfkcndncnc
Megi Mata
Megi Mata Pred 12 urami
😍😍😍😍😍😍😍😍❤
Wakanda Foreva
Wakanda Foreva Pred 12 urami
o melisa mjaft u hodhe se te doli feleçka jasht
Lola Kodra
Lola Kodra Pred 12 urami
Sa keng e bukur melis
Gloria Lushi
Gloria Lushi Pred 12 urami
Pooooooooo sa te Bukurie
Dafina Malaj
Dafina Malaj Pred 12 urami
Bruttissima
Xhevat Dreshaj
Xhevat Dreshaj Pred 12 urami
Melisa je ma e mira.shyqyre qe,je,Larguar prej Mevlan Laperit aj Ashte ,Laper.i fliqt.
Prishtina Prishtina
Prishtina Prishtina Pred 12 urami
Kenga ma e mire per mua te dua shume melisa ❤️💎❤️💎
Adres Ere
Adres Ere Pred 13 urami
Un te pelqej shum Melisa 😙😙😙😙😙😙🤩🤩🤩🤩😘😘😘😍😍😍😻😻😻😽😽😽🙏🙏🙏💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓❤❤❤💘💘💘💘💘💋💕💜🧡💛💝💞💎💎
em-RAH sermayesiz düsünür
em-RAH sermayesiz düsünür Pred 13 urami
slus.info/name/video/dmWspX7Pip7Ml7o.html
Rinor Kasabaqi
Rinor Kasabaqi Pred 13 urami
sponsored by BIC
Xhino Vlora
Xhino Vlora Pred 13 urami
Shku kare
Arianagrande grande
Arianagrande grande Pred 13 urami
😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍
Amarildo Jaupaj
Amarildo Jaupaj Pred 13 urami
Keng vari karin 😂
Andi Xhialli
Andi Xhialli Pred 13 urami
Shqipja shpejt do nxjerr nje kenge titulli mos e ngacmo grerin 😜
Maria Maria
Maria Maria Pred 13 urami
γτ τοσα διδλαικ εδω ακουμε αλα που δεν ακουγονται
Ahmed Makaveli
Ahmed Makaveli Pred 14 urami
Në çfarë niveli përfaqësohet muzika shqiptare , është zevëndësuar talenti muzikor me njerëz të rëndomtë që s'kanë lidhje me muzikën 😣😩
Hello 7777
Hello 7777 Pred 14 urami
2,5 milion 😲😲Mire qe nuk gjeti dashurin ne perputhen po te pakten i paska hyre ne pune per dicka👏👏
gjika gjikao
gjika gjikao Pred 14 urami
bravo shume mire ia ke bere aty qe ste kan besuar👏👏
gjika gjikao
gjika gjikao Pred 14 urami
Zmr ime melisa❤❤❤❤❤❤❤❤
Sara Cekani
Sara Cekani Pred 14 urami
😘😘😘😍😍😎😎😎
Kostandin Pleqi
Kostandin Pleqi Pred 14 urami
Opo ku bën ajo si këngëtare që sa mori çik famë nga përputhen dhe nxori këngë ta dish ti moj që ti famën e ke marrë pa djersë dhe ti Melisa je zero
elton bisha
elton bisha Pred 14 urami
pirdh hasan pirdh te lirohesh
Super Channel
Super Channel Pred 14 urami
Tani Jam ne Spital Bravo me le psiqik
Humor 24
Humor 24 Pred 14 urami
Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Servis Phone
Servis Phone Pred 15 urami
Me vjen te kendoj kengen tende ne mes te vendit vetem se lej jam 😊😅😉😉