Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

  Ogledi 5,298,681

Arilena Ara

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Murderer

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Executive Producer POPI KOLA
Starring :
Igli Zarka and Krist Lleshi

Music Produced: Mixey Music & Apollo
Written By: Arilena Ara, Noizy, Mixey, Ylli Limani.
Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov

Production Company : Imagine Films
Video Produced : Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer : Nexhat Ternava
Gaffer : Kastriot Hasani
1st AC : Burim Mexhuani

Post Production company: MONET.TV
Editor & Colorist : Erkand Shabani, Erion Pajaziti

Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rrezarta Skifteri
Image Maker: Mirand Dupi
Photographer: Altin Celmeta
Production Assistant: Ambra Ara

Komentarjev
Oleg Strezmonov
Oleg Strezmonov Pred dnevom
Bravo Arilena ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Kristian Cela
Kristian Cela Pred 2 dnevi
Filma me titra shqip slus.info/done/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg
Calvin MotorSport
Calvin MotorSport Pred 2 dnevi
super kenge autentike komplet stil tjeter nga shumica
besadurres
besadurres Pred 4 dnevi
Vokali i Arielës 💣💣💣
U.S.A Fighters
U.S.A Fighters Pred 4 dnevi
ku i kem fansat e Dardan krivaqes
Ervin Muka
Ervin Muka Pred 5 dnevi
🗣🗣🗣🗣🗣🗣
urim seferi
urim seferi Pred 5 dnevi
Supër këngë.
Sadik Mustavataj
Sadik Mustavataj Pred 8 dnevi
qq
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci Pred 8 dnevi
Videoklipi me i mir kenga me e mir🔥🔥
kos0v
kos0v Pred 8 dnevi
edhe mir ja keni nis me u msu me bo muzik ju Shqipërisë 👍
Arild Ramberg
Arild Ramberg Pred 10 dnevi
Marigona Osmani & Dardan Krivaqa
gjithcka tek ne
gjithcka tek ne Pred 10 dnevi
Na mbeshtesni me nje subscribe 🙏🙏🙏🙏plizzz❤❤
Erza Salihaj
Erza Salihaj Pred 12 dnevi
Flak🔥🔥🔥🔥👏👏😍💜
Klea Baci
Klea Baci Pred 13 dnevi
“ai eshte i rrezikshem,ai terheq si magnet , te josh , te puth dhe pastaj te vret “ R.I.P Marigona😫
Klea Baci
Klea Baci Pred 11 dnevi
@Charming nowhere to hideok
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 12 dnevi
Wow Arinelas Voice is soo beautiful 🤩 Love this song 🎶 🔥🔥🔥🔥
Argjend Mustafa
Argjend Mustafa Pred 13 dnevi
Ai eshte i rrezikshem terheq si magnet..Efortt suksese
Xhevdet Osmani
Xhevdet Osmani Pred 13 dnevi
Arilena is born for internatinal star.
Morteza .V
Morteza .V Pred 14 dnevi
From iran 🇮🇷: wowoooooo.... 🎶👏👏💞🎶🌸🤒😍🌟👍👍
Sandri Bushpepa
Sandri Bushpepa Pred 16 dnevi
Po qpun ka e thije policija nat pun o ari len a liri demokraci
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Pred 16 dnevi
Умничка , красотка , талант . Аплодисменты -занавес 🌹🌹🌹😍🥰
Erëza Behluli
Erëza Behluli Pred 17 dnevi
Last scene from the movie “ baby driver”
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 18 dnevi
Her voice is iconic and her beauty is pure !!
opzz xsin
opzz xsin Pred 11 dnevi
If Noizy is on a track then you know it’s gonna be fireeeee 🔥🔥 another summer hit from Noizy!! Well done GUYS!!❤️❤️❤️❤️❤️👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
FF KING
FF KING Pred 19 dnevi
1:00-1:10 esht arsyeja pse e dgjova krejt si keng
al Venom
al Venom Pred 19 dnevi
Ropt ja qifsha atij që e pershkron me këtë karakterin e atij varikarsit që vrau marigonën , të rrezikshëm me femra se me burra të rruajnë koqet e babit
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Pred 16 dnevi
"Ai esht i rrezikshem..ai terheq si magnet..te josh..te puth dhe pastaj te vret...RIP MARIGONA💔
🧸My life don xhon 🦋
🧸My life don xhon 🦋 Pred 20 dnevi
Like kush pelqen Pjesen 1:03 osht shum e fort 😩😍🦋
Gezim O
Gezim O Pred 20 dnevi
Kaq kenge kaq e bukur si nuk ka marr klikime 🤣🤣🤣🤣
Tayna Noizy ❤️
Tayna Noizy ❤️ Pred 4 dnevi
Hapi syte 5.2M
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 18 dnevi
Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!
Baddie
Baddie Pred 20 dnevi
A do i sqaroj dikush noizyt qe nuk esht “klasi,nasti” por “klesi ,nesti*
Ermelinda Dukaj
Ermelinda Dukaj Pred 20 dnevi
Me killer duket ajo goca sesa cuni ne klip🤪
Dark_ChainZ
Dark_ChainZ Pred 20 dnevi
1:03 Dardan krivaqa
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Pred 21 dnevom
Otr gjithkundi
Nisi Nisi
Nisi Nisi Pred 21 dnevom
Me kete iglin e keni dhjer qe e keni marr robi më negativ në botë dhe më shpirt keqi , fiks per titullin e kenges e keni gjetur
ESC 2020
ESC 2020 Pred 21 dnevom
who is there from tiktok ?
armando hasko
armando hasko Pred 22 dnevi
Spot ishte kjo
Kristjan Lata
Kristjan Lata Pred 22 dnevi
Qikje arilena nuk e di pse perzihet me at mikrofon kot kur nuk ka zo as piken e lidhjes me rigelsin
Dafina Malaj
Dafina Malaj Pred 22 dnevi
Tj je king
Dafina Malaj
Dafina Malaj Pred 22 dnevi
Ti je Kong
Armelo  komedi
Armelo komedi Pred 22 dnevi
Brravo❤️
Lorii🌙
Lorii🌙 Pred 22 dnevi
"Ai esht i rrezikshem..ai terheq si magnet..te josh..te puth dhe pastaj te vret...RIP MARIGONA💔
Lorii🌙
Lorii🌙 Pred 11 dnevi
@opzz xsin Yes☺
opzz xsin
opzz xsin Pred 11 dnevi
We talk about quality music here 👌🏻👏🏻
Tayna Noizy ❤️
Tayna Noizy ❤️ Pred 22 dnevi
🔥🔥🔥🔥🔥
annag cocl
annag cocl Pred 22 dnevi
Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!
hen ko
hen ko Pred 20 dnevi
Bravooo kenge e bukur...forca shqipee🇦🇱🇦🇱
the Illyrian
the Illyrian Pred 22 dnevi
Kush erdhi ktu pas tiktokut???
Albi Larti
Albi Larti Pred 23 dnevi
A ju dhefsha mu ne kenge
hysen mehja
hysen mehja Pred 24 dnevi
Teksti i “Murder” ft. Noizy] [Verse 1: Arilena Ara] Më ka çmedur mbrëmë, po ta dija And I lost it all, u dorëzova, jam e tija Ai më zotëron sot por nuk më lëndon dot Ai thotë m'përket mua He's bad, po prapë e dua [Pre-Chorus: Arilena Ara] I regret, s'është dashni por është thjesht fizike I regret, ka dashni, por është toksike Ai është i rrezikshëm, ai tërheq si magnet Të josh, të puth, dhe pastaj të vret [Chorus: Arilena Ara, Noizy] He's a murderer of my heart And he's a murder, but I still want him He's a murderer (He's a murderer) of my heart And he's a murderer (He's a murderer) I know this love, it ain't for us (Ayy, Murder, Murder, Ayy) I know this love, it ain't for us (Ayy, not a Murder, ayy, Murder, Noizy, Murder, ayy, I’m not a murder) I know this love, it ain't for us [Verse 2: Noizy] Ooh, I think she like me, yeah, I think I like her Ass so fat, she got me staying right behind her Sexy, classy, freaky, nasty Kush mendon ndryshe, veç ja kan inatin Afrohu më ngat se sonte nata o e gjatë Sonte rrimë te ty zgjut edhe fjalët jane pak Don nalt, shkojm nalt, you wanna fly? We fly E kom një kerr pa tavan baby, touch the sky Shkojmë high si NASA, let me wine on that bumper Bukur je ka dukesh nga mbrapa, lem ta rrehi shuplaka Sill do akull se plasa, hehe Sill do akull se plasa (Ayy) Të boj me qesh e me qa' Të boj me m'dasht e m'vra Të boj me u ni si femna e vetëm për mu n'këtë dynja S'du me qa du me t'pa Kejt botën ta dha Si trofe te kisha çu baby siper në hava [Chorus: Arilena Ara, Noizy] He's a murderer of my heart And he's a murderer Baby, but I'm not a murderer Not a murderer I wanna get to know you I'm not a murderer (He's a murderer) I know this love it is for us ([?]) I'm not a murderer I'm not a murderer (Murderer, murderer) I know this love it ain't for us [Outro: Arilena Ara, Noizy] But I still want him, he's a murderer She want it, I got it She want it, I got it I got it, I got it She want it, she want it I know this love it ain't for us
annag cocl
annag cocl Pred 22 dnevi
❤️❤️❤️
ex_lyrics Lyric
ex_lyrics Lyric Pred 25 dnevi
Nuk e di se sa veta e vun re qe tek pjesa Ai është i rrezikshëm Ai tërheq si magnet Te josh,te puth Dhe pastaj të vret . Mua mu duk nje dedikim per vajzen qe u vra "Marigona 😢"
prettydope
prettydope Pred 25 dnevi
A jam e vetmja qe kum ardh prej TikTokit ktu 😩
ff_ kleo_ yt Albania.
ff_ kleo_ yt Albania. Pred 26 dnevi
Keng shumë e bukur kjo duhet te kishte me shume shikime
El Albanés
El Albanés Pred 27 dnevi
U prefsh ne paqe Marigona 💔
Labinot Krasniqi
Labinot Krasniqi Pred 27 dnevi
A ska edhe noizy ja ka nis rapin e kosoves hahahaha best rap made in kosova 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱
El Albanés
El Albanés Pred 27 dnevi
Ka dashni por eshte toksike Ai eshte i rrezikshem, ai terheq si magnet Te josh, te puth dhe pastaj te vret (kjo pjesa eshte fav) ❤
hen ko
hen ko Pred 20 dnevi
Arilena je super kengetare nuk mund te fle pa e degjuar kete keng cdo nate 🤩😘😘
El Albanés
El Albanés Pred 27 dnevi
Sa nga ju erdhet prej Tiktok? +1
Daniel Dollia
Daniel Dollia Pred 28 dnevi
Eneida xhatufa emila aris danjeli 1 kavaje 1
all you
all you Pred 28 dnevi
"ai esht i rrezikshem ai terheq si magnet te josh te puth dhe pastaj te vret" RIP Marigona🥺
Tayna Noizy ❤️
Tayna Noizy ❤️ Pred dnevom
Bravo per komentin❤️❤️
Izet Mata
Izet Mata Pred 14 dnevi
😁
ACTIVE MUSIC
ACTIVE MUSIC Pred 28 dnevi
slus.info/name/video/eIWBgmC1haSiY8w.html
CP AMERICA
CP AMERICA Pred 28 dnevi
Who clicked 👎 fell off the stairs on their head 🤷‍♂️
CP AMERICA
CP AMERICA Pred 28 dnevi
Arilena international stage is missing you (: 🥰👌 Gzuar
Klodia k
Klodia k Pred 29 dnevi
Arilena je super kengetare nuk mund te fle pa e degjuar kete keng cdo nate 🤩😘😘
Julia Dra
Julia Dra Pred 29 dnevi
Vajze shume e talentuar respekte
Travel with RAY-Z
Travel with RAY-Z Pred 29 dnevi
❤️❤️❤️
Rabije Ulaj
Rabije Ulaj Pred mesecem
Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!
ArtiX FF
ArtiX FF Pred mesecem
Nje gje e kam fiksim, gjeni njerez se perputhen me rollin i forti duhet te duket i fort!
lol world
lol world Pred mesecem
greetings from Greece i love it! 😍
Eg Zon
Eg Zon Pred mesecem
Eeeeee..duhet tjesh Dhurata Dora qe me noizyn qe tmarresh 23M views ..sorry Arilena ..suksese me Tutje
Miriam Abrate
Miriam Abrate Pred mesecem
Me encanta
Emili Karotseris
Emili Karotseris Pred mesecem
Shume bukur e kane kendua kangen
Xhoniel Bacellari
Xhoniel Bacellari Pred mesecem
•Bad Boy•
•Bad Boy• Pred mesecem
👑Murdereeeer🔥🇦🇱😎 Msill do Akull🧊 se Plasa🔝
tatjana hysenaj
tatjana hysenaj Pred mesecem
Arilena ke nje ze te mrekullushem
Anila Cela
Anila Cela Pred mesecem
Mi amor me e mir
Reta Hox
Reta Hox Pred mesecem
The best clip and the song ever all the best to 2 of u 👍👍👍👍👍👍👍👍
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Pred 21 dnevom
Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim
lorens ushe
lorens ushe Pred mesecem
O ju qifsha robt ene ju te dyve, qe e bastardut muziken
Adia Adia
Adia Adia Pred mesecem
Asnje her sme ka pelqy kjo arilena esht jasht kohe faree sesht fare e kohes
Sofia Antkyv
Sofia Antkyv Pred mesecem
Good 👍🏿
Leopard-Drückerfisch yay
Leopard-Drückerfisch yay Pred mesecem
Everytime this is in my recommendations, I just have to click on it and listen over and over again
L3ON FF
L3ON FF Pred mesecem
Palidhje
1124 2114
1124 2114 Pred mesecem
Next level👏🔥
lule bukur
lule bukur Pred mesecem
Arilena talent je ..zeri yt i pa arritshem..noizy super
Fatbardha Dervishi
Fatbardha Dervishi Pred mesecem
Arilenaraaaaaa❤
tila hasrama
tila hasrama Pred mesecem
Me rrengjethe mishin moj Arilena me kete kengen😍
Xhevahir Bytyqi
Xhevahir Bytyqi Pred mesecem
Real g
Xhevahir Bytyqi
Xhevahir Bytyqi Pred mesecem
Xhevahir bytyqi jay v mrekulli
eljana buci
eljana buci Pred mesecem
Kur e do e do ske ca bo
Xhavit Haliti
Xhavit Haliti Pred mesecem
Mezi presim kengen me 2po2 , jemi kureshtar se me qfar teme do te vije poeti Besniku
Gezim Vrapi
Gezim Vrapi Pred mesecem
I like this song
Erjona Ndreca
Erjona Ndreca Pred mesecem
👏👏👏👏👏
Erjona Ndreca
Erjona Ndreca Pred mesecem
Bravo ju uroj suksese me tej keni nje ze shum te embel bravo
Laviola Davidhi
Laviola Davidhi Pred mesecem
Ti moj vajze ke nje fuqi brenda atij zeri qe, duhet te pushtoje skenat nderkombetare. Nuk shoh asnje ndryshim nga Beyonce. E adhuroj zerin tend.
Laku Lak
Laku Lak Pred mesecem
@Juljan Muka vk do msojn dhe vajzat cfar esht kualiteti 😅😅👍👍 avash avash
Juljan Muka
Juljan Muka Pred mesecem
@Laku Lak kan gjet nje shprehje kta, si beyonce si beyonce dhe sdine gje tjeter, Ka kengetare shume here me te mire thjesht skan pas promovimin e duhur. Zeri i arilenes eshte shume here me larte sesa i beyonces e shoqeve te beyonces
Laku Lak
Laku Lak Pred mesecem
beyonce e ka te modifikuar me auto-tune .
bocoy noiu
bocoy noiu Pred mesecem
Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌
🤍
🤍 Pred mesecem
Copy-paste 🙄
Marsida Teqja
Marsida Teqja Pred mesecem
Arilena ke nje ze fantastik❤
1124 2114
1124 2114 Pred mesecem
4milly🔥🔥🔥🔥🔥💯💯💯💯💯
LeoG
LeoG Pred mesecem
underrated song
Noizy fan OTR 👌❤
Noizy fan OTR 👌❤ Pred mesecem
4M wiews per nje muaj 🔥🔥🔥👏👌👍
Guxha Guxhelli
Guxha Guxhelli Pred mesecem
This suck's Palidhje
Chrysanthi Karagianni
Chrysanthi Karagianni Pred mesecem
Arilena nuk ka me te rittur fare Ishte kuklle
Rock girl
Rock girl Pred mesecem
We talk about quality music here 👌🏻👏🏻
Akron the Fox
Akron the Fox Pred mesecem
This is a bop!
bouticticX9 24
bouticticX9 24 Pred mesecem
Noizy le meilleur rappeur albanais 🇦🇱🇦🇱🇨🇵🇨🇵
Nothing here
Nothing here Pred mesecem
Arilena eshte shume e bukur
Anita Cela
Anita Cela Pred mesecem
Nje mrekulli super 👏👏
Nea Iliazi
Nea Iliazi Pred mesecem
femra ideale ne krahe te NOIZYT
Will Smith
Will Smith Pred mesecem
This song is amazing, she has great English! She nailed everything in this one most Albanian songs sound decent and I don’t really care about them, but this song I actually might listen to in my free time when I’m in the mood for music. As an Albanian, I will admit that I don’t really like being Albanian and I’m not proud of being it, but this makes me proud of being Albanian!
dcoog anml
dcoog anml Pred mesecem
Greetings from Greece❤️‍🔥
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24
Popov - PANIKA (Official Video) Prod. by Popov
2:24
Surviving in $100,000 VS. $1 Hotel!
16:09
STO ME NE ZOVETE BA ?
2:27:53
nuni
Ogledi 44 tis.
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër
3:50
REDBOX Entertainment
Ogledi 627 mio.
Arilena Ara - Nëntori (Official Video)
4:03
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
The White Buffalo - House of the Rising Sun
5:23
Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]
3:33
thisisnoizy
Ogledi 44 mio.
Popov - PANIKA (Official Video) Prod. by Popov
2:24
Surviving in $100,000 VS. $1 Hotel!
16:09
STO ME NE ZOVETE BA ?
2:27:53
nuni
Ogledi 44 tis.
GOL KATAIJA ZA IZJEDNAČENJE U DERBIJU
0:41
Arena Sport TV
Ogledi 84 tis.
Ed Sheeran - Shivers [Official Video]
3:58
I Made Adamantium Wolverine Claws!?
14:58
Hacksmith Industries
Ogledi 788 tis.