MELINDA FT. NORA & GJIKO - AY CARAMBA

  Ogledi 10,529,292

REDBOX Entertainment

Stream or Download now ''AY CARAMBA'' here 👉 avd.lnk.to/AyCarambaStores

Produced by: BigBang (REDBOXEntertainment)
Lyrics by: Melinda, Gjiko, Petrit Sefaj
Video Produced by: CINEGR8
Directed by: Valon Aziri
Mix/Master: Johan Bejerholm

Styling by: Walone Fashion Group
Make up by: Sellma Kasumoviq
Hair by: Kaci Lleshi

MELINDA on Instagram: melindaademi
NORA on Instagram: NoraIstrefi
GJIKO on Instagram: gjikotheflyboy
BIGBANG on Instagram: bigbangbeats

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Komentarjev
Gazmir Ziberi
Gazmir Ziberi Pred 6 urami
hahah burningman style
Fahim Amani
Fahim Amani Pred 7 urami
Which language is that?
Zhani Braha
Zhani Braha Pred 12 urami
Kenga e pare me kuptim e melindes😫😂✌️
bisa bisa
bisa bisa Pred 13 urami
3000 Like per melinden me te bukren vajzen shqiptare ❤🧡💛💚💙💜
Aulona Shaqiri
Aulona Shaqiri Pred 13 urami
Melinda jam fansja jote me e madhe
beratinhofreestyle
beratinhofreestyle Pred 13 urami
Verzioni kinez i filmit Mad Max Fury Road 😱👌
Amar Pllana
Amar Pllana Pred dnevom
very good
Mr Mister
Mr Mister Pred dnevom
Melinda. 💙
Besim Dibrani
Besim Dibrani Pred dnevom
Kosovo albana muzik de best in Europa
Arnuela Vrapi
Arnuela Vrapi Pred dnevom
Super One
ILLYRIAN SON
ILLYRIAN SON Pred 2 dnevi
Qfar flokesh gjiki😂😂😂😂
Jasmina Dragovic
Jasmina Dragovic Pred 2 dnevi
💥💥💥
kristi kristjani
kristi kristjani Pred 2 dnevi
shum s bukur kenga brvv melinda❤❤❤❤
Marciela Toledo
Marciela Toledo Pred 2 dnevi
Adrenalinë kjo këngë☺ Melinda 1⭐me zë të bukur 3 këngëtarët super kombinim☺👏
Albo 010
Albo 010 Pred 2 dnevi
They sell there soul for a simple video 🤣😉
Stefano 05
Stefano 05 Pred 2 dnevi
Burning Man?
mube ferdi
mube ferdi Pred 2 dnevi
We want song with talent not just only body dance tweark Why you are spoiling to the new girl generation by naked clothe you showing weird shameless person you are not singing just you showing your naked body
Xhevadin Skeraj
Xhevadin Skeraj Pred 2 dnevi
Big of from Greece 🇦🇷
El gringo Dupi
El gringo Dupi Pred 3 dnevi
Kur po tshof me bikini😂😂😂po me kercet Delfini😂😂😂i mir shum ky Gjiko😂😂😂i shko dhe kur kerce dreqit😂😂😂😂Delfini termostat😂😂😂😂
Driper Biper
Driper Biper Pred 3 dnevi
Ca muti 🤢🤢🤢🤮🤮🤮
KOSOVO is doing the best music in Europe
KOSOVO is doing the best music in Europe Pred 4 dnevi
GIRLS fromnDARDANIA are so stylish and beautiful 🇽🇰🦅🇦🇱💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍 KOSOVA
Valdrin Gashi
Valdrin Gashi Pred 4 dnevi
Une dyshoj se Melinda si KA krejt orgjinal, aban me ja ba Deutsche TÜV?
Aasif Khan
Aasif Khan Pred 4 dnevi
Super hit songs
Armelo Doka
Armelo Doka Pred 5 dnevi
Like kush ka hy vetm me ngju Melinden qe thot kush osht tu rrejt qe I ka silikon 😂😂
fier fier
fier fier Pred 5 dnevi
❤❤
fier fier
fier fier Pred 5 dnevi
Melinda je yll
Johanna Neuville
Johanna Neuville Pred 5 dnevi
Big up from France 🇨🇵 Burri im eshte shqiptar Love Albanian 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Megane Trena
Megane Trena Pred 5 dnevi
Un shqiptare e i imi ësht francez ( respect ✊)
Ariana BERISHA
Ariana BERISHA Pred 5 dnevi
Flen flen
なたまかなや
なたまかなや Pred 5 dnevi
Love this song from🇯🇵
Zehra kerimlizehra
Zehra kerimlizehra Pred 5 dnevi
Big up from USA 🇺🇸
aswer huio
aswer huio Pred 5 urami
I love it !!! Everything is so amazing!!! 𝑴𝒂𝒔𝒕𝒆𝒓𝒑𝒊𝒆𝒄𝒆 !!! 👏🎧🍀👍
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 5 dnevi
Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂
Vlera Merkez
Vlera Merkez Pred 5 dnevi
Ti krejt i ke silikan
Mimoza qenaj
Mimoza qenaj Pred 5 dnevi
Ju lumt melind gjiko nora istrefi👏👏👏👏👏💚💛😍😍
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred 6 dnevi
애니 보고있었는디 여길로 와졌노 아 ㅋㅋ
NightY
NightY Pred 6 dnevi
ay caramba
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 5 dnevi
kurv
Blerton 02
Blerton 02 Pred 6 dnevi
Ruju se tayna ta kafshon😂😂
Ena Fejzullahu
Ena Fejzullahu Pred 6 dnevi
Brovo melinda zemër shumë e fort je për rep
Eris Azemi
Eris Azemi Pred 6 dnevi
Pershendetje! Un po xhelozoj per te pasmet e Melindes, deshta mi testu edhe mi kafshu!
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred 6 dnevi
❤️❤️❤️
Ela Jahaj 🤍
Ela Jahaj 🤍 Pred 6 dnevi
Kur të rritem dua të bëhem si melinda
Bogdan Olteanu
Bogdan Olteanu Pred 7 dnevi
Mada max reloaded.....big up from Romania!
Bishat
Bishat Pred 7 dnevi
E adhuroj kete kenge
Izwan Wan
Izwan Wan Pred 7 dnevi
😂 patak...
•Alinea'H• {Jum de Leslie}
•Alinea'H• {Jum de Leslie} Pred 7 dnevi
YAY MELINDAAAAAA💖
•Alinea'H• {Jum de Leslie}
•Alinea'H• {Jum de Leslie} Pred 7 dnevi
@serry ciok YEAAAAA💖
serry ciok
serry ciok Pred 7 dnevi
🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥
Alisa Lezi
Alisa Lezi Pred 7 dnevi
❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖
bigboss bigboss
bigboss bigboss Pred 7 dnevi
Pordhe akell e ftoft SA te dushe emitime ,pordhe t,kalpta dyjat .
Alban Ukshini
Alban Ukshini Pred 7 dnevi
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Ervin Meta
Ervin Meta Pred 7 dnevi
Gjiko AY Caramba
Anisa Sheshi
Anisa Sheshi Pred 7 dnevi
kurv
Anisa Sheshi
Anisa Sheshi Pred 7 dnevi
kurv
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Pred 7 dnevi
Amei essa música kakaakkakaakkakaka
Serkan & Eda
Serkan & Eda Pred 8 dnevi
2:02
Moha Med
Moha Med Pred 8 dnevi
❤️❤️❤️
Bajram Plaku
Bajram Plaku Pred 8 dnevi
🤩🤩🤩😻😻❤
Naim Bajraktari
Naim Bajraktari Pred 8 dnevi
😚😚😚
aswer huio
aswer huio Pred 8 dnevi
🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥
Tini Tres
Tini Tres Pred 8 dnevi
I love son is so cool 😍🤩😘😉😂😚😁😄😊🤗🤩😍😍
Gledia Gurra
Gledia Gurra Pred 8 dnevi
😘😘😘😘😘
Mohamedsalah Kadri
Mohamedsalah Kadri Pred 8 dnevi
Yjtu9
aswer huio
aswer huio Pred 8 dnevi
und jam mamba
FF MB SHTETI
FF MB SHTETI Pred 8 dnevi
2 Vajzat me te bukura
Nexhat Iseni
Nexhat Iseni Pred 8 dnevi
Melinda ma e, I R A🥇🏆
Fatjola Pero
Fatjola Pero Pred 9 dnevi
❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜Melinda dhe nora jeni shume te bukura
Vanesa Delaj
Vanesa Delaj Pred 9 dnevi
Bravoo,best hit if 2021
marinela vasa
marinela vasa Pred 9 dnevi
Gjiko me 2 grat e tij 🤣🤣🤣
ardit cjapi
ardit cjapi Pred 9 dnevi
Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂
Alberto -
Alberto - Pred 9 dnevi
Mad Max auf wish bestellt 🤣🤣🤣
Regina Dedej Rexhina
Regina Dedej Rexhina Pred 9 dnevi
Lola lola
Elprado Aabiel
Elprado Aabiel Pred 9 dnevi
:-() :-0
Ajsi Xhemali
Ajsi Xhemali Pred 9 dnevi
ngjani shume
Feim Kabashi
Feim Kabashi Pred 9 dnevi
und jam mamba
Noa Deda
Noa Deda Pred 9 dnevi
Noraaaa loveee❤❤❤
Kemal Ibraimi
Kemal Ibraimi Pred 9 dnevi
Veq kush ja ka inati valla ma e mira nbot prej femrave shqiptare
Iran Views
Iran Views Pred 10 dnevi
Amei essa música kakaakkakaakkakaka
Dashamir Lala
Dashamir Lala Pred 10 dnevi
23-07-2021🔥🔥🔥🔝🔝🔝
Faslli Brakaj
Faslli Brakaj Pred 10 dnevi
😇😇😇😇😇
Eriselda Leco
Eriselda Leco Pred 10 dnevi
From New York🗽
Mario Beta
Mario Beta Pred 10 dnevi
summer hits are the best🌺🇦🇱🌺🌺🇦🇱
Dj Ardi 2021
Dj Ardi 2021 Pred 10 dnevi
O caramba breh 😂🔥
B S
B S Pred 10 dnevi
Voll das Zirkus lied🤨
Enes Enes
Enes Enes Pred 10 dnevi
Love from Madagaskar! Hjg bona ;)
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Pred 10 dnevi
🔥ay caramba🔥
Fatjona
Fatjona Pred 10 dnevi
Hiq Spom pelqen 🤦🏽‍♀️🤮🤮
Mohammed Hani
Mohammed Hani Pred 10 dnevi
Nora is damn on🔥
aswer huio
aswer huio Pred 5 urami
Love this song from🇯🇵
xhani Mbrakulli
xhani Mbrakulli Pred 10 dnevi
Gjiko e prishi
Baray•SenÇalKapımı
Baray•SenÇalKapımı Pred 7 dnevi
Po e vertet
Era Struga
Era Struga Pred 10 dnevi
E ka mytttttttttttt😍😍😍😍😍😍😍...muzikaaaaaaa fantastikeeeee😋😋😋😋😋 ay caramba😍
Jusuf Vojvoda
Jusuf Vojvoda Pred 10 dnevi
❤❤❤❤❤❤❤
Shkumbin Jashari
Shkumbin Jashari Pred 10 dnevi
Shume po ja prishka gjiko kerka su pershtat
Bbb Aa
Bbb Aa Pred 10 dnevi
😂😂
Besnik Podvorica
Besnik Podvorica Pred 10 dnevi
Melinda❤Nora❤Gjiko❤❤❤❤
Besa Peci
Besa Peci Pred 10 dnevi
Mejlind shum e mire loqk
Mani Hasan
Mani Hasan Pred 11 dnevi
💥💥💥💥💥💥🇦🇱👏 mos thuj se je rracist futi like ktu
Anita _s
Anita _s Pred 11 dnevi
Kenga me e deshtuar e veres
LuckyLitti
LuckyLitti Pred 11 dnevi
Mad Max rip off
Damian Kuka
Damian Kuka Pred 11 dnevi
Po ate kafshen ne fillim per ca e futet
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 11 dnevi
🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥
Valmir Sadiku
Valmir Sadiku Pred 11 dnevi
🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Ün_SaL Ya-ya
Ün_SaL Ya-ya Pred 11 dnevi
Bu kadının şarkıları maňyak güzel hareketli 😍😍😍
Zoe
Zoe Pred 11 dnevi
e bukur 😍😩
himawra uzumaki
himawra uzumaki Pred 11 dnevi
Dhe ne ndrekoh duke kerkuar tekstin dhe nje kohesisht duke lexuar dhe duke degjuar kengen✌✌🌸🌸
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 11 dnevi
🔥
Vjollca Koni
Vjollca Koni Pred 11 dnevi
Melida dhe Nora dhe Gjiko e ka këng te bukur une e gjo te gjithë e gjo makini ne shkëll dhe ne shtëpi
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
Arilena Ara
Ogledi 3,6 mio.
NATASA x RASTA - IZ DALEKA (OFFICIAL VIDEO)
3:42
Natasa Bekvalac Official
Ogledi 3,5 mio.
Billie Eilish - NDA (Official Music Video)
3:37
BillieEilishVEVO
Ogledi 25 mio.
Nucci - BeBo 2 (Official Video) Prod. by Popov
2:49
MELINDA - MEKATARE
2:58
Melinda Ademi
Ogledi 15 mio.
Rita ft. Fidan - T'kam per qefi (Official Video)
3:11
ProduksioniARBONI
Ogledi 1,4 mio.
Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor
3:04
Dhurata Dora
Ogledi 10 mio.
Ermal Fejzullahu x Gjiko - Sa t'kom dasht
3:06
REDBOX Entertainment
Ogledi 10 mio.
VEGEDREAM - RAMENEZ LA COUPE A LA MAISON
4:18
LARUCHE MUSIC
Ogledi 308 mio.
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24
NATASA x RASTA - IZ DALEKA (OFFICIAL VIDEO)
3:42
Natasa Bekvalac Official
Ogledi 3,5 mio.
Billie Eilish - NDA (Official Music Video)
3:37
BillieEilishVEVO
Ogledi 25 mio.
Nucci - BeBo 2 (Official Video) Prod. by Popov
2:49
Dear Apple.
16:08
Mrwhosetheboss
Ogledi 3,3 mio.
Party Like A Queen! (Clash of Clans Official)
0:44
VOYAGE X SNIK - BOUNCE (OFFICIAL VIDEO)
2:24
Would YOU Quit School For $100,000?
11:34