Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

  Ogledi 3,699,005

BINI DIEZ

Pred 16 dnevi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komentarjev
K Q
K Q Pred 53 minutami
Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme
Olsa Maliqi
Olsa Maliqi Pred 3 urami
𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥
Lugina security
Lugina security Pred 4 urami
Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️
Alfred_nikolli Official
Alfred_nikolli Official Pred 4 urami
Subscribe ju lutem slus.info/done/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ
Faty Rama
Faty Rama Pred 4 urami
Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff
Aela Aliu
Aela Aliu Pred 5 urami
Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura
Animelover heh
Animelover heh Pred 5 urami
Melisa urime sapo u bere meme
M Nikolaev
M Nikolaev Pred 5 urami
I prefer MC Beharin
Arsen Coku
Arsen Coku Pred 5 urami
BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏
Hyrie Hasani
Hyrie Hasani Pred 5 urami
Je e bukur
Rolandi Shullazi
Rolandi Shullazi Pred 6 urami
Morracake u be kjo hajde tani sdo ngeli njeri pa u ber kengtare
blerim qoshku
blerim qoshku Pred 6 urami
kong kari
Zall Dardhe
Zall Dardhe Pred 7 urami
Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!
Gentiana Struga
Gentiana Struga Pred 7 urami
Se kuptoj pse të gjithë thoni komentet komentet ju thoni pa kuptim
Melisa Iljazofski
Melisa Iljazofski Pred 7 urami
Shum bukur melisa
Leo Mustafa
Leo Mustafa Pred 7 urami
💗💗💗💗😘🔥🔥🔥🔥🔥
Matilda Agalliu
Matilda Agalliu Pred 7 urami
😍
Loni Loni
Loni Loni Pred 7 urami
Noizyde
Loni Loni
Loni Loni Pred 8 urami
Jocicat
Guri Lake
Guri Lake Pred 8 urami
🤩🤩💖💖
TORI Gjergoni
TORI Gjergoni Pred 8 urami
Mirupafshim melisa ti fole ora per taynen tani per fancat e taynes je 0 ke bllok ne instagram e ne tik tok je shpiftir i bleshe rrobat nje permas me te badhe le nam lope. 👽👽👾👿💀👽👎👎👎👎💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😈😈😈😈😈
rain mucis
rain mucis Pred 5 urami
Ndersa tayna doket si mashkull qe osht bo femer. Transgender😂
Pashk Brahimi
Pashk Brahimi Pred 9 urami
Edhe un ndryshova venin prej salloni ne banjo se me kapi barku
Hydajete Alija
Hydajete Alija Pred 10 urami
melisa lleshi
Ana Skenderi
Ana Skenderi Pred 10 urami
It's the ✨sa keç per ty✨ for me😘🤣
Joel and Keitlin Channel
Joel and Keitlin Channel Pred 10 urami
🎂
Alket Fasko
Alket Fasko Pred 11 urami
Jam çupa e Alketit
Alket Fasko
Alket Fasko Pred 11 urami
O melisa te lutem me kthe pergjigje te lutem te lutem😭😭😭😭se me zi po pres te me kthesh pergjigje🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤
Alket Fasko
Alket Fasko Pred 11 urami
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤
Ελιντον Ουκα
Ελιντον Ουκα Pred 11 urami
Tani shko per presidente 😅😅😅😅
SL MAFIA
SL MAFIA Pred 11 urami
Shum bukur
Gersi Nikolli
Gersi Nikolli Pred 11 urami
O melis je super pi..
Arianagrande grande
Arianagrande grande Pred 12 urami
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Arianagrande grande
Arianagrande grande Pred 12 urami
🥰🥰🥰🥰🥰
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY Pred 12 urami
Nese nxjerr Kang te tjera flak do ja kalosh taines
Ela Kane
Ela Kane Pred 12 urami
Melisa o Dashuri❤❤❤❤
lindita koleci
lindita koleci Pred 12 urami
Po du me nderru venin spo du me nejt aty ku te permenin melisa e ka per fatjonin❤❤
Irza Sulanjaku
Irza Sulanjaku Pred 12 urami
Ndricon🐣🍓💋
Anita Melika
Anita Melika Pred 13 urami
plis kush me ben subcribe ja kthej
Elvetije Gashi
Elvetije Gashi Pred 13 urami
Like : Mevlani Koment :Melisa
Rijadi Aldina
Rijadi Aldina Pred 13 urami
Like:Mevlani Comment:Melisa
Eduart Vrapi
Eduart Vrapi Pred 13 urami
Nderro njer breket pastaj venin
Celu Line
Celu Line Pred 14 urami
O Melisa dua nje muzik prej tej ku te permendesh emrin tim klarisa te lutem
Gledis Mecollari
Gledis Mecollari Pred 14 urami
Uaaaaaaa
Kamela Bratko
Kamela Bratko Pred 14 urami
vetem une pashe qe getat e balerines jane grisur 😂
Luan Balliu
Luan Balliu Pred 14 urami
per andin
Erda
Erda Pred 14 urami
Kënga më bukur e Melisës.♡☆♡☆♡
Meti Meti
Meti Meti Pred 14 urami
Melisa💣💣💣💣💣👝💨
Sinanoski Ejlemgjulsen
Sinanoski Ejlemgjulsen Pred 15 urami
Twort✍💅
FF flori Kamberi
FF flori Kamberi Pred 15 urami
Je shume e bukur🥰🥰🥰🥰
Hamzallari Roald
Hamzallari Roald Pred 15 urami
😅😅
Viktor Lika
Viktor Lika Pred 15 urami
Bej edhe nje kenge tjeter
SHQIPEZ BEATZ
SHQIPEZ BEATZ Pred 17 urami
Tu qifshin ropt ti s'din me drejtu fjalën i bonë kengetare
Andi.Sh2
Andi.Sh2 Pred 17 urami
Suksese👏💣
artan doda
artan doda Pred 18 urami
Melisa eshte e bukur dhe kendon bukur😃🎶
artan doda
artan doda Pred 18 urami
😃😃
Hermes Dyrmyshi
Hermes Dyrmyshi Pred 18 urami
Kto like jan me lek se ska mundsi
Prendush Pepaj
Prendush Pepaj Pred 19 urami
Ok
Besar Nika
Besar Nika Pred 20 urami
Melisa duke iu treguar shoqeve te saj se ka komente aq te mira nderkoh komente e saj si dhe nje llaf te mir nuk e ka
Besar Nika
Besar Nika Pred 20 urami
Zdral😂🤢😡
Hulku Tv
Hulku Tv Pred 22 urami
Flm melisa nga qeni im ❤️😍thot q ka shkarku ket kongen ntel edhe ska nevoj mo t leh naten ,rrespekt🤝
bbc lc4
bbc lc4 Pred 22 urami
Bravo melisa 😘😘😘😘
Gaming Albania
Gaming Albania Pred 22 urami
qr ska met kurv pa u bo kengtare 🤮🤮
all 4 one one 4 all
all 4 one one 4 all Pred 23 urami
Ka marr fund ky vend me kta super talenta qe dalin si kepurdhat helmuse mas shiut. Nje kenge me dy fjal dhe papritmas yll i estrades
Amarildo Xhyra
Amarildo Xhyra Pred dnevom
Anxhela ne Eurovision 200k Melissa 3.5 M
Junone Ga
Junone Ga Pred dnevom
Bellissima 😍😍😍
Marsela Shoti
Marsela Shoti Pred dnevom
Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣
Andi Elezi
Andi Elezi Pred dnevom
Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣
Kajla official
Kajla official Pred dnevom
Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂
Klodjan Veizi
Klodjan Veizi Pred dnevom
Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂
Momobee
Momobee Pred dnevom
I just went straight to the comments
M G
M G Pred dnevom
Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦
Ledjaballa Ledja
Ledjaballa Ledja Pred dnevom
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ibadete Retkoceri
Ibadete Retkoceri Pred dnevom
😍🥰😘😇
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja Pred dnevom
vsvxvxh😂😂😂😂😙
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja Pred dnevom
ndbvhxbsjadysvd 😘😘😘
your nightmare
your nightmare Pred dnevom
Melissa's voice left the chat and ofc auto tune entered the chat
Fan Vidios
Fan Vidios Pred dnevom
U ngrit k@i u be drras vjen melisa te ma vras as ma vrau as ma preu po ne p..th i kerceu.. me falni po se mbajta dot haha
Eduart Dosku
Eduart Dosku Pred dnevom
💖💖💖💖💖💖
Sanije Kullolli
Sanije Kullolli Pred dnevom
👍👍👍
aldo bytyqi
aldo bytyqi Pred dnevom
Edhe prostitutet nuk dalin kshtu. Qa esht tu ndodh me kto femra kshtu qe kan dal prej shinave.
l o
l o Pred dnevom
Je me e bukura e perputhen❤❤❤❤❤❤❤❤💖
shkelqim bruci
shkelqim bruci Pred dnevom
1qqqq¹qqqq¹q
Hi Lol
Hi Lol Pred dnevom
Loredana 2.0
Arjola Shehu
Arjola Shehu Pred dnevom
Shume bukur!⚘⚘⚘⚘
fatjon velaj
fatjon velaj Pred dnevom
E bukur kjo genge
Gabriela Pane
Gabriela Pane Pred dnevom
Te lumte melisa je me e zgjuara dhe balerine e shkelqyer
Megi Pojana
Megi Pojana Pred dnevom
ma emira Melisa😍😋😍😍😍😍😍😍😍
Arianagrande grande
Arianagrande grande Pred dnevom
😍😍😍🤩🤩🤩🤩
Eliza Shala
Eliza Shala Pred dnevom
Bukur
Xhesika Gjokazaj
Xhesika Gjokazaj Pred dnevom
Melis je me e mira 😘😘💖💖💙💙💛💛💚💚💕💕
Enxhi Hoxha
Enxhi Hoxha Pred dnevom
🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Kamela Allaraj
Kamela Allaraj Pred dnevom
Degseixjs xhe
Tima Zogu
Tima Zogu Pred dnevom
Ata qe i vejn keq Kane te drejt
Tima Zogu
Tima Zogu Pred dnevom
Kjo i ka ca vet getat
Kimete Jahelezi
Kimete Jahelezi Pred dnevom
Bravo Melisa 🤗🤗
NONSTOP666 NONSTOP66
NONSTOP666 NONSTOP66 Pred dnevom
kisha 5 dit qe isha kaps sa e ndegjova e theva sifonin.
Nibba8888
Nibba8888 Pred dnevom
This song us fire🔥🔥🔥on mute
DIABLO GAMING YT
DIABLO GAMING YT Pred dnevom
Gjysma e pi*** jasht ku po shkon kjo bot
erlim coka
erlim coka Pred dnevom
Sa spr ntok fare
Mirela Mirela
Mirela Mirela Pred dnevom
Sa kenge e bukur! BRAVO MELISA LLESHI💖💖💖
ori malaj
ori malaj Pred dnevom
Bravo melisa je shum e mir
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Ogledi 4,4 mio.
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Ogledi 19 mio.
Sem SDS-ovec???
6:39
Marko Žerjal
Ogledi 44 tis.
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
04:29
Friends Entertainment
Ogledi 60 mio.
ENCA - NASHTA (Official Video)
02:35
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Ogledi 60 mio.
Potpuri  Dasmash   2021
1:16:46
ProMedia
Ogledi 307 tis.
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
PetroXhori Official
Ogledi 2,6 mio.
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Sem SDS-ovec???
6:39
Marko Žerjal
Ogledi 44 tis.
If Everything Was Like Among Us 7
10:41
Shiloh & Bros
Ogledi 6 mio.
I'M BUILDING A BETTER BOY
20:16
Danny Gonzalez
Ogledi 3,4 mio.
Rich People Have Bad Taste
12:34
Drew Gooden
Ogledi 3 mio.
What Happens When You Swallow A Pill
3:19
Daily Dose Of Internet
Ogledi 7 mio.
I Took Erika On A Date (Jerika Reunites)
17:06