Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

  Ogledi 3,059,787

Shyhrete Behluli

Pred mesecem

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© & ℗ Shyhrete Behluli & Onair Media. All Rights Reserved

Komentarjev
Anife Osmani
Anife Osmani Pred dnevom
Ju kendofte zemra e ju kendofte shpirti . Jeni te dy te mrekullueshem . Kenget tuaja jan shum te goditura . Ju uroj shendet e te tjera kenge te bukura ashtu sic ju dini te beni . Por si kenga e gjyshes e moter e vella nuk ka . Jete te gjate .
Paul Mccartney
Paul Mccartney Pred dnevom
Si ka munsi dalin femra pa brek vesh, dhe nuk ja kane iden kanges dhe shkojne 50 miljone klikime, Kurse kjo kange madheshtore dhe dy kangetaret ma madheshtor qe ka kombi kalojne si dore e dyte?
Rukije lovic
Rukije lovic Pred 5 dnevi
Ju lumt goja ! 🥰🥰
Safete Egzon
Safete Egzon Pred 12 dnevi
Ju knoft zemra gjithmon se shum geng e qelluar se ska ma bukun ne ket bot se mu ba gjyshe:)
Black Friday
Black Friday Pred 13 dnevi
mikea hiooi
mikea hiooi Pred 18 dnevi
Suksese! ❤️👍🏽
Nure Kadiu
Nure Kadiu Pred 18 dnevi
ju lumte goja jan keng me mesazhe te bukura zoti ju rujt
Rexhep Spahiu
Rexhep Spahiu Pred 19 dnevi
Ju lumt goja e shpirti se me te vertet dashnin e marin nipat emesat jan ilaq per shpirtine gjyshit e gjyshes
i pa fat
i pa fat Pred 19 dnevi
Me fal oj nane qe spo muj met ba gjyshe 😥😥😓
Lorena Asllani
Lorena Asllani Pred 20 dnevi
Ju lumt te diverse 🥰👍🤲🇦🇱🇦🇱
mikea hiooi
mikea hiooi Pred 18 dnevi
Ju kendofte zemra te dyve.
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 21 dnevom
Sa keng e bukur e dhimshme .mu me ka mungu gjyshja edhe fmive te mi ju ka mungu gjyshja Ishalla nipat e mesat e mia paain gjyshe 😭😭😭😭
i pa fat
i pa fat Pred 19 dnevi
In sha Allah ju bashkon Zoti ne xhennet
Antonela Rajta
Antonela Rajta Pred 22 dnevi
😍😍👏👏
hazbie leka
hazbie leka Pred 22 dnevi
Ďp
Berti Cani
Berti Cani Pred 24 dnevi
AAB
aola wili
aola wili Pred 20 dnevi
Marshalla Muzik me te qetsu shpirtin
bilinas mini
bilinas mini Pred 25 dnevi
Ju lumt goja se na kenaqet oj shyrehte 🥰🥰👋👋👋
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 21 dnevom
A
Ajshe Kelmendi
Ajshe Kelmendi Pred 27 dnevi
Shum mir goja ju lum shum mir
Kume Gjozi
Kume Gjozi Pred 27 dnevi
Ju lumte goja, jeni te mrekullueshem Suksese 🥰🥰
doire aintu
doire aintu Pred 24 dnevi
Edhe 1 hit Si cdo vit Vec nga ju Me u prit Rrespekt per gjyshet e nanat tona
hoiy vinosa
hoiy vinosa Pred 28 dnevi
❤👍
gioyu comi
gioyu comi Pred 28 dnevi
‘’Fjala dashni nese mundet me u than ndryshe le ta ka emrin NAN e le ta ka emrin GJYSHE ‘💕❤️🔥
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu Pred mesecem
sddde
mmpj twod
mmpj twod Pred 23 dnevi
Bravo te dyve Zoti ju rujt jeni te mrekullushem veq vazhdoni
gioyu comi
gioyu comi Pred mesecem
Ureme per kegen e re suksese ne tardhmen
Valbone Ahmetaj
Valbone Ahmetaj Pred mesecem
Valla po me u bo gjyshe ma mir ska ja lumt
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE Pred mesecem
👏🇦🇱❤🇦🇱👏
hoiy vinosa
hoiy vinosa Pred 28 dnevi
Kenga ma e mir❤❤
sokin jon
sokin jon Pred mesecem
Ju kendofte zemra te dyve.
Kamaqo
Kamaqo Pred mesecem
Kjo koka ba si Michael Jackson si vjen marre gruja plakaaa
alida flus
alida flus Pred mesecem
Ju knoft zemra te dyve gjithmon mat mirtit jeni ju lumt👌
Arjanit Morina
Arjanit Morina Pred mesecem
A
Eraldo Islami
Eraldo Islami Pred mesecem
Marshalla Muzik me te qetsu shpirtin
sokin jon
sokin jon Pred mesecem
Valla ju lumt te dyve veq vaxhdoni♥️♥️🙏🙏🙏🙏
Armin Rugovac
Armin Rugovac Pred mesecem
Svaka cast pjesma je vrh💥👌🏽
agim zyberaj
agim zyberaj Pred mesecem
Edhe 1 hit Si cdo vit Vec nga ju Me u prit Rrespekt per gjyshet e nanat tona
agim zyberaj
agim zyberaj Pred mesecem
Per ne qe jetojme jasht vendit na plas zemra
alida flus
alida flus Pred mesecem
Gjethmon Gold ag na knaq zemrat
Tanaj Bekim
Tanaj Bekim Pred mesecem
Bravo te dyve Zoti ju rujt jeni te mrekullushem veq vazhdoni
Vjollca Gashi
Vjollca Gashi Pred mesecem
Kjo mongolja e Mushtishti i pelqen me kendu me ket talibanin.....
Leandra Noela
Leandra Noela Pred mesecem
💞💞💞💞💞💖💖💖❤🥰🥰🥰🥰
Vezire Isufi
Vezire Isufi Pred mesecem
Ju Lymt A GOLD AGUSHI ME LEJON TE QUAJ KESHTU SE BABA JEM NDES PAST E KA EMRIN AGUSH GOLL POT LAJMROHEM PREJ L8NDRE GURBETQARE 92 TE LUTEM A KA MUNDI NI DESHIR ME MA PLOTSU KAM 2 DJEM TE DAJVE HEROJ TE KOMBIT JANE DESHORT ARSIM DHE FAZLI FAZLIU NGA BARILEVA TE PATE 2 JAVE LONDER E KAMË PADE AME VUJ PREJ KANCERIT NE KUMO JAME NESE KI MUNSI NI KANGE ME JAVE KUSHU ME MA PLOTSU QIT ANDËR DHE PER TJERTAT BISEDOJ NE SE E LEXON KIT KOMENT TE FAL7MINDEROJ SE SHUM PO E GJAJ VETEN NE TEKSTET E KËNGVE TU LUM NANA QE TE KA E LUM K8MBI SHQIPTARE QE TE KEMI KRENOHNA ME TY PERSHENDETJE NGA LONDRA
mllop aeet
mllop aeet Pred mesecem
Ju kendoft zemra gjithemon ❤️💙
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred mesecem
I don't think anybody should be left out when going for digital assets
elsa gashi🤗
elsa gashi🤗 Pred mesecem
Kenga ma e mir❤❤
gioyu comi
gioyu comi Pred 28 dnevi
Yje keng super zemren na e knaqet❤❤
Vera Muho
Vera Muho Pred mesecem
Jeni e pa krahasushme. Super
Nijazi Dalipi
Nijazi Dalipi Pred mesecem
Numer 1 jeni zoti jurujt
mikoy huio
mikoy huio Pred mesecem
Yje keng super zemren na e knaqet❤❤
Vjollca Pali
Vjollca Pali Pred mesecem
Ju gzoft 🙏🙏Zoti gjith jeten Ska dashuri mate madhe se sa Dashurija e Gjyshit et Gjyshes 🙏
mllop aeet
mllop aeet Pred mesecem
Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟
Dashurie Neziraj
Dashurie Neziraj Pred mesecem
Valla ju lumt te dyve veq vaxhdoni♥️♥️🙏🙏🙏🙏
Ajse Fejzula
Ajse Fejzula Pred mesecem
Ju lumt ju lumt gzim mat madh skam pas sikur jam ba gjyshe vetem vazhdoni pershendethe nga brukseli
Lenaaa Cekuu
Lenaaa Cekuu Pred mesecem
Gjethmon Gold ag na knaq zemrat
mikoy huio
mikoy huio Pred mesecem
Mir et
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred mesecem
Sukseset mos ju nalshin kurr ♥️♥️
Lucie Myftari
Lucie Myftari Pred mesecem
Ju lumte goja jeni te mrekullushemmmm 🌹🌹🌹🌷🌷🌺🌺🌸🌸🌸🌸👸👸👸👸♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌞🌞🌞🌞👌👌👌👌
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred mesecem
Shum tmir jini Veq sukses 👍🏻❤️
minij hooi
minij hooi Pred mesecem
Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha Pred mesecem
😂😂😂💋💋💋🌹🌹🌹
Arber T....
Arber T.... Pred mesecem
❤️❤️❤️❤️❤️
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred mesecem
Goja julumt ozot
Flamur Avdiaj
Flamur Avdiaj Pred mesecem
Ju knoft zemra gjithmon jeni te vecant.👏👏
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Pred mesecem
Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred mesecem
ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess... te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Mesa Mesa
Mesa Mesa Pred mesecem
Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹
Papare Free
Papare Free Pred mesecem
o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci Pred mesecem
Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Pred mesecem
Доброго дня.
Cassie
Cassie Pred mesecem
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
gioyu comi
gioyu comi Pred 29 dnevi
Yje keng super zemren na e knaqet❤❤
Gina Meta
Gina Meta Pred mesecem
Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj Pred mesecem
👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊
Edison Zaraj
Edison Zaraj Pred mesecem
Mir et
Emily An
Emily An Pred mesecem
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Cassie
Cassie Pred mesecem
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari Pred mesecem
Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Pred mesecem
Ju lumt goja po mir po knoni
bowen voowy
bowen voowy Pred mesecem
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Izet Muhadri
Izet Muhadri Pred mesecem
Goja julumt ozot
Emily An
Emily An Pred mesecem
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Fatmire Arifi
Fatmire Arifi Pred mesecem
Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 21 dnevom
prin per gjyshe
life is beautiful
life is beautiful Pred mesecem
*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Entela Belulaj
Entela Belulaj Pred mesecem
Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh Pred mesecem
❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Pred mesecem
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
bowen voowy
bowen voowy Pred mesecem
life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca Pred mesecem
Gjitha ash tu
Mesnete Xhoxhaj
Mesnete Xhoxhaj Pred mesecem
Juknoft zemra dyve keng shum e mir lumet na qe ju kena
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин Pred mesecem
Доброго дня.
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani Pred mesecem
Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur
Joanna
Joanna Pred mesecem
Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Pred mesecem
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Entela Salko
Entela Salko Pred mesecem
Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.
mirimusaj mirimusaj
mirimusaj mirimusaj Pred mesecem
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
abo nement
abo nement Pred mesecem
c'est une farce...................hum................ratée
minij hooi
minij hooi Pred mesecem
Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa Pred mesecem
Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre
Lazim Konesha
Lazim Konesha Pred mesecem
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
mikoy huio
mikoy huio Pred mesecem
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Januz Nishori
Januz Nishori Pred mesecem
ju lumt
bofooit gojo
bofooit gojo Pred mesecem
O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️
TheChosen
TheChosen Pred mesecem
You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Anna Stone
Anna Stone Pred mesecem
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
Klevis Shabi
Klevis Shabi Pred mesecem
Jeni super ju knoft zemra
bofooit gojo
bofooit gojo Pred mesecem
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale Pred mesecem
Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰
Ida Koleci
Ida Koleci Pred mesecem
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Gjoka hide🤩🤩
Gjoka hide🤩🤩 Pred mesecem
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Fatime Shehu
Fatime Shehu Pred mesecem
Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Pred mesecem
Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra
Lodi Hidri
Lodi Hidri Pred mesecem
👑👑💖💖💎💎
Kristian Prendi
Kristian Prendi Pred mesecem
Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj Pred mesecem
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
Valbona salihu
Valbona salihu Pred mesecem
O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess
Ptao Tom
Ptao Tom Pred mesecem
Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏
Bujar Sinani
Bujar Sinani Pred mesecem
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Atid Itarba
Atid Itarba Pred mesecem
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Drita ademaj
Drita ademaj Pred mesecem
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca Pred mesecem
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Ptao Tom
Ptao Tom Pred mesecem
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
Nana SG
Nana SG Pred mesecem
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely Pred mesecem
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce Pred mesecem
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud Pred mesecem
slus.info/name/video/Y52vnJexi5ulncQ.html
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj Pred mesecem
Shume bukur
Selime Meco
Selime Meco Pred mesecem
Super keng
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
Gold AG
Ogledi 3,9 mio.
DIGGING A SECRET TUNNEL part 4
18:50
colinfurze
Ogledi 4,4 mio.
Billie Eilish - NDA (Official Music Video)
3:37
BillieEilishVEVO
Ogledi 24 mio.
Engjellusha Salihu - Kunatat
3:46
Engjellusha Salihu
Ogledi 1,2 mio.
Mevli - Helem (Official Video)
3:15
E.B Production
Ogledi 327 tis.
Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)
4:42
VizioniLibonia
Ogledi 10 mio.
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]
3:38
Remzie \u0026 Nexhat Osmani
Ogledi 2,4 mio.
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Ogledi 602 tis.
DIGGING A SECRET TUNNEL part 4
18:50
colinfurze
Ogledi 4,4 mio.
Billie Eilish - NDA (Official Music Video)
3:37
BillieEilishVEVO
Ogledi 24 mio.
Tokyo 2020 Men's Time Trial Highlights
3:40
SERGEJ PAJIĆ - NJENE REČI (OFFICIAL VIDEO)
1:37
VOYAGE X SNIK - BOUNCE (OFFICIAL VIDEO)
2:24