Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

  Ogledi 4,095,646

Friends Entertainment

Pred 15 dnevi

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komentarjev
Magdalena Vechiu
Magdalena Vechiu Pred 7 urami
Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Fidana H
Fidana H Pred 9 urami
Si ma bon jeten pa mu
Bi Bee
Bi Bee Pred 19 urami
Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir
Tayna Tayna
Tayna Tayna Pred dnevom
I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤
Bella 123
Bella 123 Pred dnevom
Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔
Lila Avdullahi
Lila Avdullahi Pred dnevom
Oj loqk skom ni ksi muzike të mir
merita ferati
merita ferati Pred dnevom
b7sg7
Henriett Nèmeth
Henriett Nèmeth Pred dnevom
👌👌👌💯💯❤❤
Erzen ZE1
Erzen ZE1 Pred dnevom
Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred dnevom
90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅
erkida mhilli
erkida mhilli Pred dnevom
Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩
Ինչպես Ինչպես
Ինչպես Ինչպես Pred dnevom
غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩
always winning
always winning Pred 2 dnevi
TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤
LEART R
LEART R Pred 2 dnevi
O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred dnevom
...♡...
Florina Muho
Florina Muho Pred 2 dnevi
🤩
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 2 dnevi
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
XhoniXhek Fiku
XhoniXhek Fiku Pred 2 dnevi
Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo
Magdalena V.D.
Magdalena V.D. Pred 2 dnevi
🎶🎶🥰🥰🎶🎶
Anisa Alii
Anisa Alii Pred 3 dnevi
Tayna shum e bukur jee o shpirt
soinhu foitu
soinhu foitu Pred 3 dnevi
Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 2 dnevi
Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉
Filiz Öncü
Filiz Öncü Pred 3 dnevi
😍❤️❤️🌹💥💥
Eni Sulaj
Eni Sulaj Pred 3 dnevi
Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜
Tayna kida xhensila Queen
Tayna kida xhensila Queen Pred 3 dnevi
Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj Pred 3 dnevi
Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.
Klea Baci
Klea Baci Pred 2 dnevi
Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫
soinhu foitu
soinhu foitu Pred 3 dnevi
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
ANNA
ANNA Pred 3 dnevi
slus.info/name/video/qZqOYpOwr3K3lMg.html
ANNA
ANNA Pred 3 dnevi
TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱
Shpetim Lushi
Shpetim Lushi Pred 4 dnevi
...♡...
Elife Sherifi
Elife Sherifi Pred 4 dnevi
Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!
Melek Mobile
Melek Mobile Pred 4 dnevi
Hit🔥
Melek Mobile
Melek Mobile Pred 4 dnevi
Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Melek Mobile
Melek Mobile Pred 4 dnevi
Wow
Shqiponja Bogiqi
Shqiponja Bogiqi Pred 4 dnevi
Qit naj keng me te bukur vetem vet
bodoti qwiu
bodoti qwiu Pred 4 dnevi
Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣
Anila Thaci
Anila Thaci Pred 4 dnevi
Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉
bodoti qwiu
bodoti qwiu Pred 4 dnevi
QWX
Vaide Ahmetaj
Vaide Ahmetaj Pred 4 dnevi
Zeri embel flori
Xanadu Color
Xanadu Color Pred 4 dnevi
We missed Florii😍😍😍
Tuana Xheladini
Tuana Xheladini Pred 4 dnevi
ma te miret jeni
Dee99n
Dee99n Pred 4 dnevi
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
Adas Dzw
Adas Dzw Pred 4 dnevi
Love u tayna from algeria 🇩🇿
Esther Bumann Hänni
Esther Bumann Hänni Pred 4 dnevi
du bist di schonzte fon der welt
Bardhyl Dyrnjaja
Bardhyl Dyrnjaja Pred 5 dnevi
Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij
No Name
No Name Pred 5 dnevi
🇦🇱
Xixa TV
Xixa TV Pred 5 dnevi
Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍
Klea Sulaj
Klea Sulaj Pred 5 dnevi
Tayna Magdalena Flori???????
Esmerald Elezi
Esmerald Elezi Pred 5 dnevi
Vetem per florin e pelqej kte keng 👏
Esmerald Elezi
Esmerald Elezi Pred 4 dnevi
Mbehet qefi 😁
Elife Sherifi
Elife Sherifi Pred 4 dnevi
Edhe une :P
Huanito Buci
Huanito Buci Pred 5 dnevi
Beni like🤩🤩😚😚😇😇
X__X __X__5 HD
X__X __X__5 HD Pred 5 dnevi
QWX
Horse Power
Horse Power Pred 5 dnevi
Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣
viktoriarama
viktoriarama Pred 5 dnevi
Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋
laura
laura Pred 5 dnevi
Like kush do taynen
Frances Xh
Frances Xh Pred 5 dnevi
Bukur Flori..
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Pred 5 dnevi
🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷
Rifat Rufa
Rifat Rufa Pred 5 dnevi
Jom myt tu pi per ni dashni
Rishav kumar
Rishav kumar Pred 5 dnevi
Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳
Aneri Bala
Aneri Bala Pred 5 dnevi
Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?
bardhyli77
bardhyli77 Pred 4 dnevi
Vetem ti
Bjorna Draci
Bjorna Draci Pred 5 dnevi
ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅
Melina Visa
Melina Visa Pred 2 dnevi
😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂
Mangekyou Sharingan
Mangekyou Sharingan Pred 5 dnevi
6/10
Rinesa Beqiri
Rinesa Beqiri Pred 5 dnevi
🥰🥰🥰❤❤🥰❤
Helan Guru
Helan Guru Pred 5 dnevi
Alle Songs bis jetzt Baba
ar. linda
ar. linda Pred 5 dnevi
please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰
Yllka Mustafa
Yllka Mustafa Pred 5 dnevi
YLBETËShYIIKA
Yllka Mustafa
Yllka Mustafa Pred 5 dnevi
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Saranda Jaha - Hasani
Saranda Jaha - Hasani Pred 5 dnevi
Flori✨
Eljana Buci
Eljana Buci Pred 5 dnevi
me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........
alket moli
alket moli Pred 6 dnevi
Uau ka dal shume e bukur kenga
lyrics songs
lyrics songs Pred 6 dnevi
Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness
Lea Ana
Lea Ana Pred 6 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu Pred 6 dnevi
[Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏
Romesa Haliti
Romesa Haliti Pred 6 dnevi
Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋
Xhuana Mazelli
Xhuana Mazelli Pred 6 dnevi
🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy
Dormer Tekst
Dormer Tekst Pred 6 dnevi
Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don
bodoti qwiu
bodoti qwiu Pred 6 dnevi
Tajna quen👸
alalal alalal
alalal alalal Pred 6 dnevi
Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻
nazmie karaj
nazmie karaj Pred 6 dnevi
wow
OFFICIALLY SPARSH
OFFICIALLY SPARSH Pred 6 dnevi
Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero SLus no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏
Giaco Mone
Giaco Mone Pred 7 dnevi
Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹
Lea Ana
Lea Ana Pred 7 dnevi
Shume e bukur me pelqen shume
lapo gee
lapo gee Pred 7 dnevi
Jav qifsha nanen
Arijeta Ahmetaj
Arijeta Ahmetaj Pred 7 dnevi
Shum bukur ❤️❤️❤️😘
Elion Enada
Elion Enada Pred 7 dnevi
Love it ❤️
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 7 dnevi
parritshem trujt zoti yll bote ....
Senad Arifi
Senad Arifi Pred 7 dnevi
Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo
Angjelo Daja
Angjelo Daja Pred 7 dnevi
Magdalena 💕
Ruana Sula
Ruana Sula Pred 7 dnevi
α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ
Lira
Lira Pred 7 dnevi
O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 7 dnevi
MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,
Isnije Osmani
Isnije Osmani Pred 7 dnevi
Tajna quen👸
Sokol
Sokol Pred 7 dnevi
❤❤
Nila Nila
Nila Nila Pred 7 dnevi
Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!
Aldo Bandilli
Aldo Bandilli Pred 7 dnevi
kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit
Problex Alb
Problex Alb Pred 7 dnevi
Katastrof muzik
KKK
KKK Pred 7 dnevi
Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj Pred 7 dnevi
Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!
matilda luli
matilda luli Pred 7 dnevi
she is amazing
Blend Abdullahu
Blend Abdullahu Pred 7 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙
keli merko
keli merko Pred 7 dnevi
Shum vari lesht si kenge
Herbal Life
Herbal Life Pred 7 dnevi
Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.
bardhyli77
bardhyli77 Pred 4 dnevi
Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap
Azra Zendeli
Azra Zendeli Pred 7 dnevi
Noch nie so schön Tayna 💖💘
Berat Qufaj
Berat Qufaj Pred 7 dnevi
Special❤tayna
Besim Gerqina
Besim Gerqina Pred 7 dnevi
Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
BESA
BESA Pred 7 dnevi
Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍
Edisad Delaj
Edisad Delaj Pred 7 dnevi
Qyqja😂
Luca Cels
Luca Cels Pred 7 dnevi
Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯
buuu lali
buuu lali Pred 7 dnevi
Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎
Arton A
Arton A Pred 7 dnevi
Shumë e vërtet 👏
Arton A
Arton A Pred 7 dnevi
@Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏
Herbal Life
Herbal Life Pred 7 dnevi
Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.
Shanel Ismaili
Shanel Ismaili Pred 8 dnevi
TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Ogledi 19 mio.
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
Friends Entertainment
Ogledi 13 mio.
Game Recap: Mavericks 115, Nets 98
2:11
Motion Station
Ogledi 179 tis.
Sem SDS-ovec???
6:39
Marko Žerjal
Ogledi 39 tis.
Kida - Drunk
03:23
KIDA
Ogledi 15 mio.
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Ogledi 2,3 mio.
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
03:25
Venera&Lind Official
Ogledi 659 tis.
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Ogledi 60 mio.
Game Recap: Mavericks 115, Nets 98
2:11
Motion Station
Ogledi 179 tis.
Sem SDS-ovec???
6:39
Marko Žerjal
Ogledi 39 tis.
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
Ogledi 11 mio.
EDITA - MELEK (OFFICIAL VIDEO)
3:29
Edita
Ogledi 1,9 mio.
CORONA - VVS (OFFICIAL VIDEO)
3:06
KDM Exclusive
Ogledi 1,3 mio.